Національна команда України виграла в збірної Афганістану вирішальний матч групового етапу чемпіонату світу з футзалу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Чемпіонат світу-2024, група C, 3-й тур

Україна – Афганістан – 4:1

Голи: Жук, 14:01 (пенальті), Абакшин, 15:05, Зварич, 36:57, Корсун, 37:17 – Голамі, 25:14

На початку гри афганці свідомо віддали ініціативу збірній України. Натомість грамотно захищалися, застосовуючи високий пресинг, а за нагоди гостро контратакували. Принаймні двічі суперники створили дуже неприємні моменти біля наших воріт, коли збірній України відверто щастило.

"Синьо-жовті" також постійно турбували голкіпера Сафарі. А найгостріший момент виник на 13-й хвилині, коли після удару Жука м'яч влучив у штангу.

Рахунок українці відкрили за шість хвилин до перерви. Афганці сфолили у штрафному майданчику, судді спочатку ставили штрафний, потім на вимогу Олександра Косенка застосували VAR і врешті-решт вказали на "точку". З якої Жук не схибив. А за хвилину наші забили вдруге – відзначився Абакшин. Після цього українці ще раз перевірили на міцність каркас афганських воріт.

Другий тайм видався вкрай нервовим. Особливо після того, як афганцям вдалося скоротити рахунок. Напруга тривала до третього голу українців, який забив Зварич. А потім Корсун забив уже у порожні ворота.

Збірна України фінішувала другою в квартеті, набравши 6 очок. Матч 1/8 фіналу України зіграє у вівторок, 24 вересня. Суперником стане друга команда групи А – збірна Нідерландів. "Помаранчеві" у групі випередили Коста-Рику та Узбекистан, але поступилися лідерством парагвайцям.